O nas

Przetwórnia Warzyw i Owoców Jacek Kołaziński powstała w 1978 roku i jest własnością rodziny Kołazińskich. Firma zajmuje się produkcją przetworów warzywnych (m.in. ogórki kiszone, kapusta kiszona, buraczki gotowane, sałatki warzywne.)
Wysokiej jakości surowce do produkcji przetworów pochodzą z wielu gospodarstw specjalistycznych, które ściśle współpracują z przetwórnią.
Firma cały czas prowadzi inwestycje, które pozwalają systematycznie zwiększać zarówno asortyment jak również ilość oraz jakość produkowanych wyrobów.

Misja naszej firmy:

  • dostarczanie swoim klientom towarów w możliwie najkorzystniejszych warunkach, ponieważ istniejemy po to aby spełnić oczekiwania naszych odbiorców,
  • budowa silnego przedsiębiorstwa produkcyjnego działającego zgodnie z dobrze rozumianą etyką biznesu,
  • prowadzenie działalności w taki sposób, aby osiągać zyski nie zapominając jednak o długofalowym rozwoju firmy,
  • tworzenie dobrych warunków pracy naszym pracownikom i dbanie o ich zawodowy rozwój i kształcenie.

 

Polityka jakości:

Nasza firma dokłada wszelkich starań by produkowane surówki warzywne, sałatki oraz kwaszonki były jak najwyższej jakości i spełniały oczekiwania odbiorców. Przez cały czas dbamy o udoskonalanie etapów produkcji i doprowadzeniu ich do perfekcji. Planujemy również udoskonalenie obecnego ciągu produkcyjnego i dostosowaniu go do obecnych wymagań branży spożywczej oraz nowych technologii na rynku polskim, co pozwoli nam być bardziej konkurencyjnym na rynku spożywczym. Również wszystkie produkty wykorzystywane przy produkcji pochodzą od sprawdzonych odbiorców z którymi współpracujemy od lat. Kolejnym elementem potwierdzającym wysoką jakość produktów jest wieloletnie doświadczenie na rynku oraz stały nadzór naszego zakładu przez Sanepid oraz firmy audytorskie.

Nasze produkty w skrócie to:

  • gwarancja najwyższej jakości
  • gwarancja świeżości i wyśmienitego smaku
  • idealnie dobrana receptura oparta na wielo letnim doświadczeniu
  • wyśmienite walory smakowe zapewnione przez stałą współpracę z tymi samymi dostawcami warzyw i owoców oraz komponentów wykorzystywanych przy produkcji